Klientai
Klientai

Prajusį mėnesį Verticus, UAB produkto, turinio valdymo sistemos (TVS), „iPyramid.system“ diegimų skaičius peržengė 500. „Šiandien galime pasidžiaugti galėdami svariai prisidėti prie Lietuvos informacinių technologijų plėtros, kadangi po 2007 – ųjų metų „iPyramid.system“ diegimų skaičius peržengė 500 ribą. Prognozuojame ne ką mažesnius klientų srautus ir 2008 metais, kadangi į augančius vartotojų produkto kokybės bei funkcionalumo poreikius itin atsižvelgiama naujoje „iPyramid.system 2.0“ versijoje, kuri Lietuvos rinkoje pasirodys jau šį pavasarį,“ - teigia Verticus, UAB direktorius Ilja Polivanovas.

Per praėjusius metus TVS „iPyramid“ pagrindu startavo virš 160 portalų. Tarp jų tokie projektai kaip www.sodra.lt/ , www.knygunamai.lt, www.super.lt ar www.ford.lt. O didėjantis vartotojų skaičius bei jų poreikiai paskatino ne tik tobulinti sistemą, bet ir ieškoti vis daugiau partnerių. Šiuo metu „Verticus“ bendradarbiauja jau su 23 žmonėmis, kurie ne tik prisideda prie produkcijos platinimo, bet ir padeda įgyvendinti sudėtingiausius projektus. Per pastaruosius metus už sėkmingiausią bendradarbiavimą buvo apdovanotos įmonės „Inteka“ ir „MTL Group“.

„Mūsų klientai pageidauja kokybiškos, patikimos sistemos“ - sako Gvidas Borisas, įmonės „Inteka“ direktorius - „ir mes galime ją pasiūlyti. Dėl „iPyramid“ lankstumo ir modulių gausos galima įgyvendinti beveik bet kokį projektą. Be to, naudojant išdirbtą sistemą yra lengviau formuoti pasiūlymus ir planuoti laiką. Džiugu, kad „Verticus“ ir toliau tobulina savo turinio valdymo sistemą. Ilgą laiką dirbęs su įvairiomis TVS drįstu teigti, kad „iPyramid“ yra viena patogiausių ir lanksčiausių sistemų. Dabar laukiame antros „iPyramid“ versijos patobulinimų, kurie turėtų suteikti dar daugiau galimybių jos naudotojams“.
Anot Gvido Boriso, „iPyramid“ sistemos kokybę liudija ir tai, kad klientai užsako po kelis projektus, rekomenduoja įmonės paslaugas savo partneriams. „Šiuo metu apie du trečdalius darbo mums duoda klientai, su kuriais dirbame prie antro ar trečio projekto. Yra ir tokių, kuriems kuriame jau penktą svetainę.“

Tuo tarpu „MTL Group“ direktorius Aurimas Vasaris džiaugiasi jau penktus metus besitęsiančiu bendru darbu. „Per tiek laiko trunkantį bendradarbiavimą, galiu drąsiai teigti, jog „Verticus“ yra geriausias mūsų partneris. Kartu įgyvendinami sudėtingi projektai padidino įmonės pelningumą, o klientai lieka patenkinti,“ - teigia ponas Vasaris.

Pakeitusi pavadinimą iš UAB ASSIS, įmonė „Verticus“ plečiasi, o kolektyvą papildo nauji specialistai. 2004 metais kasmetinėje Infobalt parodoje įmonės „Verticus“ (tuo metu visiems žinomos „ASSIS“ vardu) produktas – turinio valdymo sistema „iPyramid.system“, pelnė nominaciją kaip „Geriausias 2004 m. lietuviškas ITT produktas“. Papildoma informacija oficialiame įmonės tinklalapyje http://www.verticus.lt/.


Kontaktinis asmuo :

Juliana Širiajeva

Verticus, UAB projektų vadovė

Tel. +370 5 276 21762008 05 23