Klientai
Klientai

Į Lietuvos interneto rinką sėkmingai įsiveržęs grupinio pirkimo portalas Beta.lt pranoko projekto kūrėjų lūkesčius.

Šalyje sparčiai populiarėjančios komercinės svetainės techniniai sprendimai buvo patikėti Verticus specialistams. Visa svetainės infrastruktūra sukurta naudojantis turinio valdymo sistema (TVS) iPyramid.system.

Verticus ekspertai ne tik įgyvendino projekto iniciatorių idėjas, tačiau ir patys pasiūlė daug efektyvių sprendimų. Daugelis jų galbūt yra nepastebimi vartotojo akiai, tačiau yra nepakeičiami svetainės administratoriams.

Vienas pagrindinių projekto vystytojų pageidavimų buvo visų procesų automatizavimas. Tai įgyvendinti pavyko naudojantis paslauga crmonline.lt, kuri apima ir Beta.lt labai svarbią sritį - intensyvaus klientų srauto aptarnavimą ir valdymą.

„Projekto sėkme dalinamės su Verticus komanda, be kurių profesionalios pagalbos nebūtume išsivertę. Verticus specialistai sugebėjo visas technines subtilybes pateikti eiliniam vartotojui suprantama forma. Taip pat labai vertiname tolimesnį kompanijos dėmesį, palaikymą ir konsultacijas“, - teigia Beta.lt komercijos vadovė Alvydė Palaimaitė.

Portalas Beta.lt yra vienas pirmųjų tokio pobūdžio projektų Lietuvoje.2010 07 28